Niezbędnik weselny

1. Wybór sukienki czy też innego stroju (garnitur, kombinezon)

Pierwszym pytaniem, które musimy sobie zadać przy wyborze tej jedynej sukienki jest to, czy będzie ona wygodna i czy ja zdołam w niej przetrwać całą weselną imprezę. Kolejnym ważnym aspektem jest wybór odpowiedniego kroju, który pozwoli uzyskać oczekiwany efekt. Wybór koloru oraz tkaniny też jest istotny. Po podjęciu tych decyzji przechodzimy do kolejnego etapu.
Solar


Mango


2. Odpowiednia bielizna

Nasza idealna sukienka nie zawsze może wyglądać idealnie, kiedy po nią jest nieodpowiednio dobrana bielizna. Obecnie na parkietach króluje tzw. bielizna bez szwów jest ona idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie musimy się martwić o prześwitujący spod sukienki szwy.

3. Buty

Buty oczywiście muszą być wygodne, ale niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć różnych nieprzewidzianych niespodzianek. Musimy pamiętać, że jeżeli stawiamy na elegancję to nasze buty muszą być pełne, niestety buty z odkrytymi piętami czy palcami nie są zaliczane do tego grona. Sukienka wraz z butami muszą być ładnie zestawione, aby tworzyły idealną całość.


Ryłko

Ryłko


4. Dodatki

Oczywistym elementem są dodatki o których nie możemy zapomnieć. Bransoletka, zegarek, naszyjnik czy też pierścionki oraz oczywiście odpowiednia torebka są bardzo ważne w całej naszej stylizacji. Ważne jest również, aby nie przesadzić i nie przystroić się jak tzw. choinka. Pamiętajmy, że subtelność i delikatność są zawsze na topie.
5. Makijaż

Jeżeli chodzi o makijaż, to ja stawiam również na coś delikatnego, w związku z tym, że jestem posiadaczką cery tłustej muszę pamiętać o tym, że mój makijaż musi być trwały i żeby wyglądał estetycznie przez całą noc. Każda z nas zazwyczaj ma swoje wypróbowane kosmetyki, ale nie koniecznie poradzą sobie takim wyzwaniem, dlatego warto podpytać lub poprosić o pomoc doświadczenie osoby w wyborze kosmetyków lub udać się na profesjonalny makijaż.

6. Fryzura

W tej kwestii musimy na pewno pamiętać o wygodzie i o tym, aby fryzura przetrwała całą imprezę, także liczne tańce. Rozpuszczone, proste czy też pokręcone w ładne loki włosy będą jak najbardziej odpowiednią fryzurą. Włosy spięte w elegancki koczek czy efektowną fryzurę też będą wow.
Gdy już zastosujemy się do ww, punktów będziemy idealnie przygotowane na imprezę weselną jedynie co nam pozostaje to tylko dobrze się bawić :)

A Wy macie swój niezbędnik?


Ola

Komentarze

Popularne posty